Aktualności

UPS – nowy partner strategiczny BigChina.pl

1 lipca nastąpiła bardzo istotna zmiana w portalu dla importerów BigChina.pl. Dotychczasowego strategicznego partnera, DHL Global Forwarding, zastąpił UPS – czołowy globalny dostawca specjalistycznych usług transportowych i logistycznych.

– Na zmianie skorzystają przede wszystkim użytkownicy serwisu, którym strategiczny partner doradza. UPS bowiem obsługuje wszystkie możliwe przesyłki z Chin, a dotychczasowy partner DHL GF specjalizuje się wyłącznie w przesyłkach wielkogabarytowych. Dlatego niektóre pytania naszych użytkowników o nieduże przesyłki pozostawały bez odpowiedzi. Teraz to się zmieni – zapewnia Prezes Bigchina Sp z o.o., Michał Łebkowski.

UPS poprowadzi na BigChina.pl ekspercki dział 'Logistyka i transport towarów’ w którym przybliży specyfikę transportu morskiego i lotniczego z Państwa Środka, a także zajmie się obsługą forum w zakresie porad dotyczących formalności i przepisów celnych oraz transportu towarów z Chin.

Zainteresowanie handlem z Chinami stale się zwiększa. Według statystyk Ministerstwa Finansów w Polsce jest ponad 15 tysięcy importerów. BigChina wychodzi naprzeciw ich potrzebom, stale udoskonalając i dynamicznie rozwijając serwis.

Poprzez Bigchina.pl wysłano już ponad 10 tysięcy zapytań do chińskich sprzedawców, a użytkownicy mogą wybierać już spośród ponad 8 tysięcy chińskich produktów.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.