Aktualności

W serwisie BigChina rusza dział dla importerów

12. lutego 2008 serwis BigChina wprowadził nową, istotną funkcję.  W dziale "Importerzy z Chin" polscy importerzy mogą po zarejestrowaniu się, prezentować swoje produkty. Usługa ta jest bezpłatna. Wprowadzając ją, serwis wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wielu ludziom zainteresowanym importem z Chin.

Dział "Importerzy z Chin" powstał z dwóch przyczyn. Po pierwsze, użytkownicy serwisu, w obawie przed oszustwem ze strony chińskiego kontrahenta, często rezygnują z bezpośredniego sprowadzania towarów z Chin. Są jednak zainteresowani znalezieniem firmy, która interesujące ich towary, sprowadza do Polski – chcą kupować te towary tu, w Polsce.

Po drugie, przedstawiona przez chińskiego producenta minimalna ilość zamówienia nierzadko przerasta możliwości importowe polskiej firmy i łatwiej kupić mniejszą ilość towarów od polskiego importera.

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.