Aktualności

BigChina.pl obchodzi pierwsze urodziny – nowości w serwisie

Polski serwis internetowy dla importerów z Chin, www.BigChina.pl, 1. grudnia 2007r. obchodził pierwsze urodziny. Serwis nieustannie się rozwija i notuje już średnio 31 tysięcy unikalnych odwiedzin miesięcznie. Ostatnio w serwisie pojawiło się kilka nowości, które poprawiły funkcjonalność BigChina.pl.

Przeprowadziliśmy badania, z których wynika, że nasi użytkownicy nie mają problemów z korzystaniem z serwisu. Bardzo wysoko oceniają jego funkcjonalność, a także wygląd. Dlatego www.BigChina.pl nie zmienia funkcjonalności, ale ją ulepsza. Będziemy też dbali o to, by w serwisie pojawiało się jeszcze więcej ciekawych porad dla importerów. Z tym związana będzie też niespodzianka, którą szykujemy na nowy rok.

– Udoskonaliliśmy system do wysyłania zapytań chińskim firmom. Nie trzeba znać angielskiego by spytać producenta o warunki importu. Zarejestrowani użytkownicy mogą zadawać pytania po polsku z dostępnej listy pytań, opracowanej w wyniku wieloletnich doświadczeń w imporcie. System automatycznie tłumaczy pytania na angielski – wyjaśnia Michał Łebkowski, prezes BigChina.pl

Na stronie pojawiła się również możliwość prenumerowania newsów za pomocą kanału RSS, a jeszcze w tym miesiącu pojawi się newsletter z najświeższymi informacjami dotyczącymi Chin. Jednak największym udoskonaleniem według Łebkowskiego jest wprowadzenie chińskiej wersji serwisu.

– Właśnie testujemy wersję beta chińskiej wersji serwisu, która będzie informować Chińczyków, dlaczego warto robić interesy z Polską. Będziemy pisać o możliwościach inwestycyjnych w Polsce i o tym jak handlować, by obie strony były zadowolone. Nie będziemy unikać trudnych tematów, jak np. nagłośnione ostatnio przypadki używania szkodliwych substancji w produkcji zabawek – podsumowuje Łebkowski.

Wysiłki w promowaniu serwisu w Chinach zostały docenione. Chińskie firmy coraz częściej prezentują produkty w BigChina.pl, doceniając że bilans handlowy Chin z Polską, wzrósł w tym roku według chińskich służb celnych o prawie 80%.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.