Aktualności

W grudniu odbędzie się szkolenie pt: Vademecum rynków zagranicznych: Chiny

4 grudnia o godz 9:15 odbędzie się szkolenie pt. "Vademecum rynków zagranicznych: Chiny" które jest skierowane przede wszystkim do przedsiębiorców z sektora MŚP, zainteresowanych nawiązaniem kontaktów, oraz rozpoczęciem współpracy z firmami działającymi na rynku chińskim.

Szkolenie odbędzie się w Krakowie w siedzibie Izby Przemysłowo-Handlowej, zaś poprowadzi je Pan Radosław Pyffel – Prezes Centrum Studiów Polska-Azja, think tanku zajmującego się sprawami Azji, współpracującego z biznesem, uczelniami wyższymi, instytucjami publicznymi i mediami. Wykładowca przedmiotów związanych z Chinami.  

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zainteresowanych uczestnictwem organizator prosi o przesłanie wypełnionych i podpisanych formularzy zgłoszeniowych dostępnych na stronie www.iph.krakow.pl faksem na nr 12/ 428 92 61, 428 92 50 lub skanem zgłoszenia na adres e-mail: een5@iph.krakow.pl

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.