Aktualności

Coraz gorsza opinia o chińskich turystach

Chińscy turyści coraz liczniej podróżują po całym świecie, przynosząc ogromne zyski przemysłom turystycznym poszczególnych państw. Jak się okazuje, zyski nie są jednak w stanie osłodzić gorzkiej pigułki, jaką jest zachowanie Chińczyków w turystycznych lokacjach.

Turyści z Państwa Środka, niestety, uchodzą za brudasów i wandali. Wśród zarzutów, których lista jest długa, najczęciej pojawiają się takie jak nierespektowanie lokalnych zwyczajów, dotykanie absolutnie wszystkiego, nie zważając, czy nie jest to zabronione, czy ciągłe spluwanie. Ponadto, Chińczycy słyną już z załatwiania potrzeb fizjologicznych bez skrępowania w miejscach publicznych.

Żeby oszczędzić, często przywożą ze sobą zupki instant, którym hotele w niektórych krajach wypowiedziały wojnę, usuwając czajniki elektryczne z pokoi.

Zachowanie Chińczyków na wakacjach budzi wiele zastrzeżeń, mimo miliardów dolarów zostawianych w odwiedzanych państwach.

Więcej na:

http://pl.blastingnews.com/rozrywka/2015/07/chinscy-turysci-staja-sie-coraz-bardziej-klopotliwi-na-swiecie-00468087.html 

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.