Aktualności

Popularna gra King of Glory wprowadzona w system policyjny

Popularna chińska gra mobilna King of Glory, opracowana przez Tencent Games, wzmocniła swój system przeciwdziałania uzależnieniom, aby ściśle przyjmować rejestrację z tożsamością użytkowników zweryfikowaną przez policyjne dane. Arena bitewna online dla wielu graczy może teraz dokładnie określić, czy użytkownik jest nieletni na podstawie podanych informacji
o prawdziwych nazwach, a następnie decyduje, czy użytkownik zostanie włączony w system przeciwdziałania uzależnieniom.

W czerwcu 2017 r. Tencent wdrożył mechanizm filtrowania znany jako "system opieki zdrowotnej", który ogranicza liczbę osób w wieku 12 lat i młodszych do gry trwającej jedną godzinę dziennie między godziną 8 a 21, a osoby w wieku od 13 do 18 lat mogą grać dwie godziny dziennie. Oczekuje się, że najnowsza aktualizacja wersji dla systemu iOS zostanie oficjalnie uruchomiona około 15 września, a wszyscy nowi użytkownicy będą musieli spełnić najbardziej rygorystyczne wymagania weryfikacji.

Dane policyjne są wykorzystywane głównie w branżach takich jak finanse, kredyty i usługi rządowe. Po raz pierwszy platforma gier przyjęła tak rygorystyczną weryfikację w Chinach. Tencent powiedział, że łączy dane użytkownika z informacjami policyjnymi wśród innych produktów gier i nadal wdraża system nazw rzeczywistych. Poza tym gigant internetowy powiedział, że będzie nadal badać i testować różne nowe technologie w celu ochrony nieletnich.

Więcej informacji na stronie: http://www.chinadaily.com.cn/a/201809/07/WS5b91e660a31033b4f4654cb3.html

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.