Aktualności

Boeing rośnie w siłę

Oczekuje się, że w ciągu najbliższych 20 lat Chiny będą potrzebować 200 nowych frachtowców towarowych i 470 przekształconych frachtowców. "Przewiduje się, że popyt na frachtowce cargo lotniczego wzrośnie w postępie geometrycznym dzięki temu, że Chiny posiadają najszybciej rozwijającą się branżę e-commerce na świecie", powiedział Randy Tinseth, wiceprezes ds. Marketingu komercyjnego w firmie Boeing.

Boeing prognozuje, że flota chińskich frachtowców lotniczych zwiększy się z około 180 w 2017 r. Do 740 do 2037 r. Z punktu widzenia Tinseth chiński rynek e-commerce ma najwyższą skalę handlową na świecie, dzięki czemu chiński rynek transportu ładunków ma ogromny potencjał rozwojowy.

W ciągu ostatnich dziesięcioleci masowy transport towarów był głównym źródłem chińskiego przemysłu lotniczego. Pojawiający się
e-handel, obejmujący masowe luźne towary z rozproszonych sklepów internetowych, stopniowo zmienia źródło, strukturę, a także ilość chińskich ładunków lotniczych.

Jeszcze osiem lat temu wielkość rynku e-commerce w Chinach stanowiła tylko połowę rynku w Stanach Zjednoczonych. A teraz, według Tinsetha, wielkość rynku w Chinach jest dwukrotnie wyższa w Stanach Zjednoczonych.

Więcej informacji na stronie: http://www.chinadaily.com.cn/a/201809/13/WS5b99fd8ba31033b4f4655dc4.html

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.