Aktualności

Azjatyckie linie lotnicze najbardziej czyste

Linie lotnicze z Azji zdominowały rankingi jakości przewoźników na całym świecie. Aż trzy spośród dziesięciu najlepszych to chińskie linie lotnicze.

Skytrax, brytyjska firma badawcza zajmująca się oceną jakości usług przewoźników lotniczych, opublikowała raport, w którym znalazło się kilka azjatyckich firm. W dziesięciu najważniejszych rankingach dotyczących czystości panującej na pokładzie samolotów znalazły się chińskie: EVA Air, Cathay Pacific Airlines i Hainan Airlines, zajmując kolejno drugie, szóste i dziewiąte miejsce. Na szczycie znalazła się japońska ANA All Nippon Airways.

W ankietach poproszono pasażerów o ocenę standardów i jakości czystości kabiny samolotu, miejsc siedzących, stołów, dywaników, czy łazienek. Raport uwzględnia także podział geograficzny przewoźników i w regionie wschodnim najwyższe miejsca zajęły Qatar Airways oraz Air New Zeland. Skytrax jest wysoko ceniony zarówno przez pasażerów, jak i graczy z branży lotniczej na całym świecie.

Więcej informacji na stronie: http://www.chinadaily.com.cn/a/201903/20/WS5c91d754a3104842260b19ae.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.