Aktualności

Zwiększenie produkcji materiałów do tworzenia masek ochronnych

Centralne administrowane przez Chiny przedsiębiorstwa państwowe (SOE) przyspieszyły tempo produkcji tkanin, które są kluczowym materiałem na maski ochronne. 

W związku z tym, że 20 nowych linii produkcyjnych zbudowanych przez PetroChina, Sinopec i inne centralne przedsiębiorstwa państwowe osiągnie pełną wydajność w kwietniu, dzienna produkcja włókien powinna przekroczyć 70 ton, według obliczeń państwowej Komisji Nadzoru i Administracji Aktywów (SASAC).

Aby zapewnić wystarczające dostawy na rynek SASAC podjął energiczne działania w celu zwiększenia zdolności produkcyjnych centralnych przedsiębiorstw państwowych.

Obecnie podaż materiału z chińskich centralnych przedsiębiorstw państwowych osiągała 42,5 tony dziennie, podwajając się w ciągu zaledwie pół miesiąca. Dane pokazały, że przedsiębiorstwa produkujące do tej pory wypuściły łącznie ponad 1500 ton materiału, co wystarcza do wytworzenia 1,5 miliarda masek.

Źródłó: http://www.xinhuanet.com/english/2020-04/06/c_138951376.htm

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.