Aktualności

Przywrócony ruch w delcie Rzeki Perłowej

Most na Rzece Perłowej z powrotem został otwarty dla ruchu drogowego. To ważny punkt na mapie prowincji Guangdong.

Delta Rzeki Perłowej to ważny punkt dla transportu w prowincji Guangdong. Po wibracjach, jakie mogły być wywołane wadliwą konstrukcją, lub ruchem płyt tektonicznych, most na rzece został zamknięty na okres 10 dni, co poważnie sparaliżowało transport w tamtym rejonie. Most został jednak ponownie otwarty.

Raport, opublikowany przez ekspertów, pokazuje, że stan fizyczny i nośność mostu wiszącego były stabilne, a wibracje nie uszkodziły kluczowych elementów. Zarówno dźwigar stalowy mostu, zawieszenia, główne siodło kablowe, siodło rozbierane, łożyska mostu, kompensatory jak i pozostałe kluczowe elementy są w dobrym stanie.

Most na Rzece Perłowej to aż 4,6 kilometra sześciopasmowej drogi, która łączy Shenzen, Dongguan i Huizhou we wschodniej części rzeki z miastami Foshan, Zhongshan, Zhuhai, Jiangmen i Zhaoqing na zachodzie.

Źródło: http://global.chinadaily.com.cn/a/202005/15/WS5ebe3d76a310a8b241156007.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.