Aktualności

Chińska telewizja prezentuje system IoT

Coocaa, chińska telewizja on-line, zaprezentowała nowy system operacyjny. Jest on w całości oparty na technologii IoT.

IoT, czyli Internet Rzeczy, to nowe podejście do przedmiotów codziennego użytku, które, połączone z Internetem, dają użytkownikom nowe korzyści i jeszcze bardziej ułatwiają i cyfryzują codzienne życie. Do powszechnego użytku trafiły już ekspresy do kawy, które można uruchomić smartfonem, lub asystenci głosowi, którzy pomagają nam w obsłudze telefonu lub komputera.

Chińska telewizja internetowa Coocaa, spółka zależna od chińskiego producenta telewizyjnego Shenzen Skyworth-RGB Electronic, zaprezentowała właśnie swój najnowszy system operacyjny włączony w technologię IoT. System operacyjny Coocaa 8 obsłuży nie tylko telewizory i urządzenia do wyświetlania obrazu, ale zasili szeroką gamę nowych – jak inteligentne konferencje, edukację, czy samochody.

Coocaa 8, jak mówi sam Wang Zhiguo, dyrektor generalny marki, będzie działać w nieograniczonej przestrzeni i będzie kompatybilny z różnymi ekranami. Użytkownik zaś będzie mógł nim sterować niezależnie od ograniczeń czasowych i przestrzennych.

Długoterminowy plan działania Coocaa uwzględnia przekształcenie firmy z dostawcy produktów w dostawcę rozwiązań i usług z zakresu IoT i sztucznej inteligencji.

Źródło: http://global.chinadaily.com.cn/a/202009/03/WS5f50acdea310675eafc575ee.html

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.