Aktualności

Swire Coca Cola zwiększa produkcję w Chinach

Producent napojów Swire Coca Cola planuje poszerzenie produkcji w Chianach. W Xiamen została otwarta nowa linia produkcyjna.

Firma Swire Coca Cola to spółka córka koncernu PepsiCo. Została założona w Chinach w 1996 roku i zajmuje się produkcją smakowych napojów bezalkoholowych na tamtejszy rynek. Chińczycy bardzo chętnie korzystają z wytworów kultury zachodniej, zatem wyroby marki Coca Cola są tutaj bardzo lubiane.

Producent Swire Coca Cola postanowił poszerzyć produkcję napojów w Państwie Środka i w tym tygodniu uroczyście otworzył kolejną halę produkcyjną, tym razem w Xiamen. Rozszerzenie produkcji o nową linię daje możliwość zwiększania wydajności produkcyjnej o 54 000 butelek na godzinę. Daje to aż 3000 butelek więcej niż przedtem.

Ogółem dzienna wydajność wszystkich zakładów produkcyjnych Swire Coca Cola osiąga tym samym w Chinach 1,3 miliona butelek.

W ubiegłym 2021 roku firma osiągnęła 5% wzrost wartości produkcji. Jednocześnie zyski ze sprzedaży wzrosły o kilkanaście procent.

Swire Coca-Cola to jedna z największych światowych grup rozlewniczych w The Coca-Cola System. Spółka ma wyłączne prawo do produkcji, sprzedaży i dystrybucji produktów marki Cola. Na świecie produkowanych jest przez nią aż 60 marek napojów smakowych.

Źródło: https://silkroadpoland.pl/2022/01/swire-coca-cola-w-xiamen-rozszerza-produkcje/

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.