Aktualności

Władze zarządziły testy bezpieczeństwa sieci kolejowej

Władze Chin zarządziły w całym kraju dwumiesięczne testy bezpieczeństwa sieci kolejowej, po tym jak 23 lipca w kolizji dwóch szybkich pociągów zginęło co najmniej 39 osób – oświadczyło ministerstwo do spraw kolei. Wcześniej informowano o 43 ofiarach.

Ministerstwo podało w komunikacie zamieszczonym na swojej stronie internetowej, że lokalne dyrekcje kolei mają wyciągnąć wnioski z wypadku, do którego doszło w mieście Wenzhou na wschodzie kraju i natychmiast przeprowadzić kontrole bezpieczeństwa.

Szybki pociąg wjechał w tył drugiego szybkiego składu, który stał unieruchomiony na torach przez uderzenie pioruna. Wykoleiło się sześć wagonów a cztery spadły z około 20-metrowego wiaduktu. Zginęło 39 ludzi a ponad 190 zostało rannych.

Więcej:

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/chiny;wladze;zarzadzily;testy;bezpieczenstwa;sieci;kolejowej,63,0,880703.html 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.