Aktualności

Chiny dementują informacje o śmierci Jiang Zemina

Chiny zdementowały doniesienia o śmierci byłego przywódcy kraju Jiang Zemina. Hongkońska telewizja ATV przerwała program, by poinformować, że Jiang zmarł na serce w rezultacie komplikacji związanych z rakiem wątroby.

– Ostatnie doniesienia niektórych (…) organizacji medialnych dotyczące śmierci Jiang Zemina z powodu choroby to "czyste plotki" – podała oficjalna agencja Xinhua, powołując się na wiarygodne źródła.

Stacja Asia Television (ATV) przerwała swój główny program informacyjny, by podać, że Jiang zmarł, a następnie wyemitowano jego krótką biografię. Informacja była powtarzana przez kilka godzin na pasku informacyjnym telewizji, przewijającym się na dole ekranu.

ATV zapowiedziała też, że wieczorem nada specjalny program na temat życia Jianga, jednak później odwołała anons i wycofała z paska informację o śmierci Jiang Zemina. 

Więcej:

http://news.money.pl/artykul/chiny;dementuja;informacje;o;smierci;jiang;zemina,230,0,867302.html 

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.