Aktualności

Czego transportowcy nie wiedzą o transporcie?

Stan wiedzy przewoźników o ich prawach i obowiązkach: bardzo niski! Taki wniosek wysuwa się po analizie wyników konkursu nt. wiedzy o transporcie, który w ramach kampanii społecznej przeciw kradzieżom i wyłudzeniom w transporcie pt. „Rzetelny Przewoźnik" przygotował jeden z partnerów akcji: operator giełdy Trans.

W konkursie, który zamieszczono na stronie internetowej kampanii: www.rzetelnyprzewoznik.pl, wzięło udział ponad pół tysiąca osób z z całej Polski, głównie pracowników firm przewozowych i spedycyjnych. Największym zaangażowaniem wykazali się pracownicy firmy JAS – FBG; aż piątka z nich spróbowała swoich sił w teście. Jednak to Jerzy Drząszcz – właściciel firmy TCC – odpowiedział poprawnie na wszystkie pytania w zaledwie 3 minuty i 10 sekund. Tym samym zajął pierwsze miejsce i zdobył nagrodę główną konkursu, którą obok opon Continental była nawigacja samochodowa Mio oraz roczny abonament giełdy TRANS.

W trójcę najlepszych znalazł się jeszcze Timur Volovnik z firmy Tels Polska oraz Michał Tomaczk z Bit Cargio. Cała trójka poprawnie odpowiedziała na wszystkie pytania, a o miejscach na podium zdecydował czas, w którym laureaci udzielili odpowiedzi na pytania.

http://www.spedycje.pl/wiadomosci/26226/czego_transportowcy_nie_wiedza_o_transporcie.html 

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.