Aktualności

Forum BigChina przeżyło atak spamerów

Z przykrością przyznajemy się do błędu. Ostatnie dwa tygodnie upłynęły na forum.bigchina.pl pod "patronatem" robotów spamujących. Obecnie sytuacja wróciła do normalności.

Stali bywalcy forum.bigchina.pl wiedzą, że co jakiś czas przechodzimy atak robotów spamujących. Mimo zastosowania wielu sposobów, nie udało się wyeliminować problemu. Postanowiliśmy zatem regularnie codziennie kasować niechciane wpisy. Zazwyczaj robił to moderator w osobie Michała Łebkowskiego – założyciela portalu BigChina.pl. W wyniku nadmiaru obowiązków przestał jednak zajmować się forum, a nadzór przejęła Paulina Kiełbus. Ponad miesiąc temu zatrudniliśmy pracownika, do którego obowiązków należało m.in. usuwanie spamerskich wpisów na forum. Pracownik zachorował i w wyniku niedopatrzenia, nikt nie przejął po nim kompetencji zarządzania forum. Po powrocie do biura przeraził się, a cała ekipa BigChina jeszcze bardziej.

Dziś wszystkie spamerskie wpisy zostały usunięte, a użytkowników forum.bigchina.pl najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Wdrożyliśmy taki podział kompetencji, by podobna sytuacja nigdy nie miała już miejsca. Wierzymy, że ten błąd jedynie nadszarpnął zaufanie użytkowników do BigChina, a nie sprawił, że to zaufanie uciekło bezpowrotnie. Zapraszamy do korzystania z BigChina.pl i z forum portalu.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.