Aktualności

Chiny za darmo, jeśli znasz angielski

Chcesz poznać Chiny prawie za friko? Teraz masz szansę. W kwietniu ruszył program, który oferuje darmowe zakwaterowanie w chińskich domach w zamian za udzielanie lekcji angielskiego.

Program zainicjowała chińska organizacja pozarządową Tourboarding. To odpowiedź na zbyt wygórowane ceny lekcji języka angielskiego, które uniemożliwiają wielu Chińczykom naukę. Za godzinę zajęć mieszkaniec Państwa Środka musi zapłacić nawet 500 juanów (ponad 73 dolarów).

W ciągu ostatnich 30 dni do programu zgłosiło się aż 5 tys. chińskich rodzin – poinformował Ken Chen, jeden z założycieli Tourboardingu, do którego można zapisać się na stronie internetowej www.tourboarding.com .

Program ma pomóc także turystom, których odstraszają wysokie ceny hoteli w Chinach. Motto Tourboardingu brzmi: "Biura podróży nas nienawidzą, ludzie nas kochają". W Szanghaju ceny hoteli znacznie wzrosły od początku Wystawy Światowej Expo.

Więcej:

http://www.tvn24.pl/12691,1655811,0,1,chiny-za-darmo–jesli-znasz-angielski,wiadomosc.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.