Aktualności

Wyniki konkursu – Innowacje Handlu 2010

17 marca zostały rozdane podczas uroczystej gali na targach Retail Show nagrody „Innowacje Handlu 2010". Wyróżnienia zostały przyznane w jedenastu kategoriach wśród nich nagrodę otrzymał terminal mobilny Casio IT-800 w kategorii systemy i technologie IT. Dwudniowe targi wyposażenia i usług dla handlu, połączone były z konferencjami Forum RetailShow 2010 na najbardziej aktualne tematy dotyczące branży.

Była to okazja dla branży retail prezentacji oferty oraz zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami i trendami w zakresie produktów oraz usług dla sektora w jednym miejscu. Jednym z najważniejszych wydarzeń była uroczysta gala, na której zostały przyznane nagrody „Innowacje Handlu 2010" w jedenastu kategoriach: systemy i technologie IT, projekty i wyposażenie wnętrz sklepowych, urządzenia fiskalne, wagi, programy lojalnościowe, ochrona i systemy zabezpieczeń, systemy wspomagające sprzedaż POS, systemy franczyzowe dla handlu, Innowacyjne rozwiązania Digital Signage, urządzenia rozrywkowe oraz logistyka i magazyn. Wyróżnienie w kategorii systemy i technologie IT otrzymał terminal mobilny Casio IT-800.

Terminal mobilny CASIO IT-800 otrzymał wyróżnienie za: innowacyjne połączenie funkcjonalności i wyglądu oraz szerokie spektrum możliwości praktycznego zastosowania, co podkreśla jego uniwersalność i wielofunkcyjność" – powiedział Artur Matlakowski organizator Retail Show. Terminal mobilny gromadzi informacje poprzez skanowanie kodów w 1D i 2D jak również pozwala na wykonywanie zdjęć dzięki wbudowanemu aparatowi cyfrowemu (2Mpix), czyta karty zbliżeniowe (Smart Cards) oraz posiada zintegrowany odbiornik GPS.

Więcej:

http://www.spedycje.pl/konfitury/imprezy/22614/wyniki_konkursu_innowacje_handlu_2010.html 

 

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.