Aktualności Targi branżowe

135. Targi Kantońskie już za kilka dni

Targi Kantońskie to największa wystawa branżowa na świecie. W tegorocznej edycji udział weźmie ponad 29 000 firm.

W kwietniu rozpocznie się 135 edycja Targów Kantońskich. Jej oficjalna nazwa to Chińskie Targi Importu i Eksportu. To największa impreza targowa na świecie, która odbywa się w dwóch odsłonach – wiosennej i jesiennej. Edycja wiosenna rozpocznie się już 15 kwietnia i potrwa do 5 maja. Jednak platforma internetowa targów działać będzie przez cały rok.

Po pandemicznej przerwie Targi Kantońskie wracają w pełnej krasie. Tegoroczna powierzchnia wystawiennicza to przeszło 1,55 miliona metrów kwadratowych. Na ten moment rejestrację potwierdziło 93 000 kupujących z ponad 200 krajów i regionów świata.

W części eksportowej pojawi się ponad 28 000 chińskich i zagranicznych firm. Natomiast w sekcji importu towary zaprezentuje około 680 przedsiębiorstw.

 

 

Ważną informacją dla odwiedzających jest podział ekspozycji. Tego roku Targi Kantońskie podzielono na 13 stref tematycznych. Te z kolei dzielą się na 55 działów. Niektóre wystawy odbędą się tylko w wersji on-line. Jednak na odwiedzających targi stacjonarnie czekać będzie ponad 25 000 wystawców.

Targi Kantońskie odbywają się nieprzerwanie od 1957 roku. To nie tylko największa wystawa branżowa na świecie, ale i miernik chińskiego potencjału eksportowo-importowego.

Źródło: https://silkroadpoland.pl/2024/04/135-targi-kantonskie-jedno-z-najwazniejszych-wydarzen-targowych-na-swiecie/

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.