Aktualności

Konkurs Kalendarzy TSL po raz czwarty!

Portal spedycje.pl organizuje kolejną edycję Konkursu Kalendarzy branży Transport-Spedycja-Logistyka (TSL). Kalendarze można nadsyłać do 15 stycznia 2010 roku na adres redakcji portalu. Wielki Finał Konkursu Kalendarzy 2010 połączony z ogłoszeniem wyników i z wystawą kalendarzy odbędzie się w Tłusty Czwartek w Warszawie.

laureaci1_500_01

Kalendarz, poza swoją podstawową funkcją, jest wizytówką firmy, służy jako podarunek dla klienta oraz gadżet reklamowy. Działy marketingu prześcigają się w pomysłach jak stworzyć atrakcyjny i właściwie prezentujący markę firmy kalendarz. Aby ocenić te „zmagania" oraz wpłynąć na podwyższenie poziomu kalendarzy portal spedycje.pl organizuje co roku konkurs na najlepszy kalendarz roku branży TSL oraz firm „okołosektorowych".

Laureatów wybiera Jury Konkursu składające się z wybitnych artystów, grafików i przedstawicieli wydawnictw. To oni w poprzednim roku postawili na ekologię i wybrali kalendarz wykonany z torby ekologicznej autorstwa Grażyny Bartnik (projektantka) wykonany dla firmy Ag-Complex Sp. z o.o. Oczywiście, nie bez znaczenia dla oceniających jest zawsze jakość druku, praktyczność i oryginalność kalendarza.

Więcej informacji na: www.spedycje.pl/konkurs_kalendarzy/2010/

logo_spedycje_pl_270

Kontakt:

Ewa Ziomek
Spedycje.pl
e-mail: e.ziomek@spedycje.pl
tel. 022 678 60 45 w. 114

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.