Aktualności

Chińczycy inwestują w łodzkiej SSE

Spółka Yuncheng Poland, jako pierwszy chiński inwestor wybuduje w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej nowoczesną fabrykę cylindrów do druku rotograwiurowego. Zakład powstanie na ponad hektarowej działce w Konstantynowie Łódzkim (Podstrefa Łódź). Ukończenie inwestycji planowane jest na koniec 2013 roku.

Koncern Yuncheng Plate Making Group jest jednym z największych na świecie dostawców cylindrów wklęsłodrukowych stosowanych do nadruków na opakowania wykorzystywane w branży spożywczej, farmaceutyczneyj, chemii gospodarczej czy wzornictwie przemysłowym. Firma zamierza między innymi współpracować z działającymi już w łódzkiej Strefie podmiotami z branży opakowań.

Łączne wydatki związane z nową inwestycją wyniosą blisko 17 milionów złotych i zostaną poniesione do końca 2013 roku. Nowy inwestor zatrudni co najmniej 30 osób, w terminie do 31 grudnia 2013 roku i utrzyma taki poziom zatrudnienia do 31 grudnia 2018 roku.

Więcej:

http://www.spedycje.pl/specjalne_strefy_ekonomiczne/20861/chinczycy_inwestuja_w_lodzkiej_sse.html 

Zobacz także:

Chińskie firmy chcą inwestować w Radomiu

Polska ma coraz lepszy klimat inwestycyjny

Inwestorzy z Chin mają ratować polską kolej  

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.