Aktualności Targi branżowe

Jesienna sesja targów kantońskich

W trakcie najbliższej jesiennej 104 Sesji Targów w Kantonie będziemy świadkami dużych zmian organizacyjnych. Targi odbędą się w 3 okresach /a nie w 2, jak dotychczas/, nie będzie również targów w Kompleksie Liuhua.

Ministerstwo Handlu Chin zaaprobowało zmiany w trybie organizacji Targów Kantońskich.
Jesienna sesja będzie organizowana w okresie 15.10.2008 – 6.11.2008 i składać się będzie z trzech 5 dniowych faz / dotychczas były 2 fazy 6-dniowe/ przedzielonych dwoma 4-dniowymi przerwami. Wszystkie 3 fazy sesji jesiennej będą organizowane w Pazhou Complex.

Pierwsza faza w okresie 15-19.10.2008 prezentować będzie duże i małe maszyny i wyposażenie, rowery, motocykle, części zamienne do samochodów, produkty chemiczne, narzędzia, pojazdy, maszyny budowlane, sprzęt AGD, elektronikę użytkową, produkty elektryczne i elektroniczne, komputery, środki łączności, sprzęt oświetleniowy, materiały budowlane, urządzenia sanitarne i wyposażenie łazienek.

Po przerwie 20-23.10.2008 rozpocznie się druga faza Targów, trwająca w okresie 24-28.10.2008. W jej trakcie wystawiane będą: wyposażenie kuchni, zastawy stołowe, ceramika, artykułu dekoracyjne, szkło, meble, wyroby artystyczne z żelaza, artykuły ogrodnicze, wyroby z kamienia, środki czystości osobistej, zegary, instrumenty optyczne, zabawki, upominki.

Po drugiej przerwie 29.10.-01.11.2008 organizowana będzie trzecia faza Targów, gdzie prezentowane będą: ubiory damskie i męskie, ubiory dziecięce, artykuły sportowe, tekstylia dla domu, dywany wykładziny, środki medyczne, lekarstwa, artykuły biurowe, buty, torebki i walizki.

W wyniku podziału Targów na 3 części zajdzie wiele zmian: skala Targów zostanie zwiększona, przedłużony zostanie okres trwania Targów, wszystkie ekspozycje odbywać się będą w Pazhou Complex.

Targi w Kantonie zmieniają się zgodnie z trendami w międzynarodowym przemyśle targowym. Zmiany są spowodowane również dążeniem do sprostania rosnącemu popytowi na powierzchnie wystawienniczą wśród chińskich i zagranicznych wystawców.

Przed rozpoczęciem 104 sesji do użytku zostaną oddane Tereny A, B i C kompleksu Pazhou.
Wzrost znaczenia Targów w Kantonie spowodował, że w 2002 roku sesje targowe podzielono na 2 fazy.

Więcej:

www.cantonfair.org.cn

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.