Aktualności Targi branżowe

Międzynarodowe Targi Elektroniczne w Tajpej

Taiwan Trade Center Warsaw w imieniu Taitry* zaprasza na kolejną edycję Tajpejskich Międzynarodowych Targów Elektronicznych, które odbędą się w połączeniu z Tajwańskimi Międzynarodowymi Targami Aplikacji RFID. Firmy zainteresowane wyjazdem na targi mogą ubiegać się o dofinansowanie ze strony Taitry.

Targi odbędą się w TWTC NANGANG Exhibition Hall, Taipei w dniach 8-11października 2009 r.

Na targach będą wystawiać się m.in. takie firmy jak TECO, Inventec, MEDIATEC, Everlight, Macronix, UMEC, GBK, Good Will, Chroma, EPSON, A-DATA, BenQ, Tatung, Taiwan Oasis. Natomiast kluczowymi gośćmi będą m.in. Philips, HP, Dell, Apple, Hyundai, AT&T, Whirpool, Honeywell, Intel, Sony,HITACHI, Siemens, Samsung, Nokia, Alcatel, NTT, NXP, Panasonic, Radioshack, Flextronics czy Lenovo.

Główne grupy wystawianych produktów: elektroniczne komponenty i wyposażenie, systemy bezpieczeństwa, kable i przewody, komputery oraz urządzenia peryferyjne, przyrządy i instrumenty pomiarowe, wzornictwo IC, oświetlenie & LED, wyposażenie do produkcji elektroniki, produkty telekomunikacyjne, satelitarne oraz szeroko rozumiana elektronika konsumpcyjna.

Firmy zainteresowane wyjazdem na targi mogą ubiegać się o dofinansowanie ze strony Taitry w postaci refundacji pobytu w hotelu lub biletu lotniczego klasy ekonomicznej w obie strony, po dokonaniu pre-rejestracji na stronie targów z zaznaczeniem Taiwan Trade Center Warsaw, jako zapraszającego.
Dla dużych firm będą organizowanie spotkania handlowe, a także przewidziana jest refundacja zarówno pobytu w hotelu jak i biletu lotniczego.

W celu uzyskania szczegółowych prosimy o kontakt z biurem w Warszawie, lokalnym przedstawicielem Taitry, pod nr tel. (22) 288-82-00~01 lub wysyłając e-mail na adres: e.skrzek@ttcw.it.pl lub warsaw@taitra.org.tw

*TAITRA (Taiwan External Trade Development Council) – niedochodowa organizacja na Tajwanie sponsorowana przez rząd tajwański i stowarzyszenia handlowe, której zadaniem jest wspieranie wymiany handlowej Tajwanu z krajami na całym świecie, pomoc w organizowaniu targów, misji i innych imprez handlowych http://www.taitra.org.tw/

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.