Aktualności

Chiny i Finlandia podpisały kontrakt o wartości miliarda dolarów

Chiny i Finlandia podpisały kontrakt o wartości miliarda dolarów, dotyczący współpracy chińskiej z fińskim koncernem telefonii komórkowej Nokia.

Składający wizytę w Helsinkach chiński wicepremier Li Keqiang zapowiedział też wysłanie do Finlandii dużej delegacji handlowej i zawarcie dalszych porozumień na sumę co najmniej dwóch miliardów dolarów.Nie ujawniono dalszych szczegółów.

Na konferencji prasowej w Helsinkach Li oświadczył, że strona chińska ma nadzieję, iż tego rodzaju współpraca przyczyni się także do rozwoju stosunków Chin z Unią Europejską oraz – stabilizacji światowej gospodarki w dobie kryzysu.

Więcej:

http://finanse.wp.pl/kat,58436,title,Chiny-i-Finlandia-podpisaly-kontrakt-o-wartosci-miliarda-dolarow,wid,11257772,wiadomosc.html 

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.