Aktualności

Z kalendarza zmian w BigChina.pl

Poznaj nowe opinie ekspertów i obejrzyj film jak działa BigChina! Z początkiem nowego miesiąca, wprowadziliśmy kilka zmian, które mogliście już zauważyć na stronie głównej portalu.

W związku z podjętą współpracą z firmami Creditreform Polska Sp. z o. o. oraz Interseroh Organizacją Odzysku S. A., w dziale "Opinie ekspertów" pojawiły sie nowe zakładki: Obsługa należności w Chinach oraz Obowiązek importera w zakresie recyklingu opakowań i opłaty produktowej.

Obsłudzę należności w Chinach  patronuje firma Creditreform – znana i renomowana wywiadownia gospodarcza, która poprowadzi windykację w Chinach dla klientów BigChina. Firma Interseroh na zlecenie użytkowników BigChina wypełni natomiast Obowiązek importera w zakresie recyklingu opakowań i opłaty produktowej.

Zachęcamy do odwiedzania działu "Opnie ekspertów"oraz śledzenia nowo dodanych artykułów.

Już teraz zapraszamy także do obejrzenia filmu jak działa BigChina, który rozwiewa wątpliwości co do istoty serwisu, a także zaznajamia z jego ideą nowych użytkowników.

film_226
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.