Aktualności

Nowe trendy na największych elektronicznych targach handlowych w Azji

13 kwietnia rusza Wiosenna Edycja Targów Elektronicznych. Przedsięwzięcie organizowane przez Radę Rozwoju Handlu Hong Kongu potrwa do 16 kwietnia.  6 Wiosenna Edycja Targów Elektronicznych zgromadzi ponad 3 500 wystawców, co sprawia, że jest to największa tego typu impreza w Azji i druga, co do wielkości na świecie.

Wystawcy z całego świata zaprezentują najnowsze osiągnięcia swoich firm z dziedziny elektroniki przemysłowej. Jak mówi Pan Raju Narayan T., sales manager firmy Gulf Wirless & Television CO. UAE:  – Wiosenna Edycja jest jednym z najlepszych źródeł informacji dotyczących nowości w branży. Staramy się uczestniczyć w targach każdego roku. Obecność pomaga nam śledzić najnowsze trendy i technologiczne nowinki oraz nawiązywać nowe kontakty, co przekłada się na rozwój firmy".

Targi zlokalizowane będą w Hong Kong Convention and Exhibition Center, które mieści się w handlowym centrum miasta – dystrykcie Wan Chai.

targi_elektroniczne2_500

Hale wystawowe są podzielone na część standartową i tzw. Halę Sławy, gdzie wystawią się czołowe marki z branży elektroniki i przemysłu elektronicznego. Targi podzielone są na specjalne strefy, które mają pomóc potencjalnym kupcom zlokalizować produkty odpowiadające ich potrzebom. Są to strefy: Elektronika Samochodowa i urządzenia GPS, Gry Elektroniczne, strefa Audio Wizualna, Elektronika Zdrowotna, Technologie Domowe i Multimedia.

Równolegle do Wiosennej Edycji Targów Elektronicznych odbywa się wystawa International ICT Expo. Są to profesjonalne targi dla firm z branży informatycznej, komunikacyjnej oraz firm skupiających się na nowych technologiach. By pozostać na bieżąco z szybko zmieniającą się ofertą przemysłu teleinformatycznego warto odwiedzić nowe strefy stworzone specjalnie dla potrzeb targów: Komputery i Urządzenia Peryferyjne, Technologie Magazynowania Danych, Ochrona Danych IT oraz Urządzenia Cyfrowe i Multimedia.

W czasie targów będą organizowane także seminaria: Ochrona Danych, Aplikacje Telematyczne, Usługi Outsourcingowe w branży IT, Aplikacje Sieci Bezprzewodowych, Technologie w Logistyce i Handlu Detalicznym oraz Oszczędność Kosztów i Zasobów w Małych i Średnich Przedsiębiorstwach – Rozwiązania Biznesowe. Wykłady i prelekcje prowadzone będą przez specjalistów z danej dziedziny i pozwolą zdobyć niezbędną wiedzę oraz informacje.

Zobacz także:

Wiosenna Edycja Targów Elektronicznych w Hongkongu

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.