Aktualności

Zagłosuj na chiński produkt roku 2008

Rok 2008 wzbogacił katalog chińskich produktów w BigChina.pl o ponad 15 tys. nowych ofert. Niektóre z nich uznaliśmy za szczególnie wyjątkowe, nominując w "Wyborach chińskiego produktu roku 2008". Zapraszamy wszystkich użytkowników do głosowania.

W tym roku promujemy chińską sztukę i ekologię. Rozstrzygamy o najlepszym chińskim produkcie pod względem designu oraz użytku domowego, a obok "Chińskiego produktu roku", wybieramy także "Eko-produkt roku 2008".

Jesteśmy ciekawi, która z nominowanych ofert zasłuży na uznanie użytkowników BigChina.pl w tegorocznej –  III edycji konkursu. Czy będzie to  fly jumper dla dorosłych,  fotel kibica, elektroniczny papieros, a może automatyczny odkurzacz?

Doceń pomysłowość  i kreatywność chińskich producentów, głosując! Wybierz swojego faworyta!
Szczegóły na temat nominowanych produktów znajdziesz w artykule:
Wybory chińskiego produktu roku 2008 >>.

Na Twój głos czekamy do 6. kwietnia, na stronie: www.bigchina.pl/produkt_roku.
Wyniki zostaną ogłoszone w portalu w pierszej połowie kwietnia.

banner_produkt_roku_512

Przypominamy, że w zeszłorocznych wyborach, użytkownicy za najbardziej przydatny produkt  uznali wykrywacz kamer bezprzewodowych w długopisie. Za jego przeciwieństwo, a więc produkt najbardziej bezużyteczny z koleji – zegarek dla patrzących inaczej. W kategorii "Dla niej" zatryumfował czujnik parkowania z monitorem. "Dla niego" niekwestinowanym zwycięzcą okazał się elektroniczny zarządca.

 

 

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.