Aktualności

Ważne dla przedsiębiorców stosujących uproszczenia celne

1 kwietnia – to nie prima aprilis – w gmachu resortu finansów odbędzie się spotkanie informacyjne z przedsiębiorcami – dotyczące pojedynczych pozwoleń na stosowanie procedury uproszczonej (SASP) oraz zmian przepisów w zakresie procedur uproszczonych.

Służba Celna zaprasza  wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniu. To szansa na zapoznanie ze zmianami przepisów w zakresie procedur uproszczonych z :pierwszej ręki".

Zgłoszenia należy przesyłać do 18 marca br. na adres: informacja.celna@mofnet.gov.pl .

W zgłoszeniu proszę podać: nazwę firmy, imię i nazwisko osoby, która będzie brała udział w spotkaniu oraz nazwę izby celnej na terenie właściwości, której realizowana jest procedura uproszczona, oczywiście jeżeli firma realizuje już uproszczenia. Potwierdzenie udziału wraz ze szczegółowym planem spotkania nadejdą drogą mailową, w terminie do 25 marca br.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w przypadku dużej liczby chętnych decydować będzie kolejność przesłania zgłoszenia udziału w przedmiotowym spotkaniu.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.