Aktualności

Nowy wygląd i nowe funkcje BigChina.pl

Nie da się ukryć, znacząco zmieniliśmy wygląd portalu BigChina.pl. Nowy design jest nowocześniejszy, przyjaźniejszy i o większej rozdzielczości, co odczują pozytywnie zwłaszcza użytkownicy monitorów 19" i większych. Ponadto wprowadziliśmy nowe działy.

– Moim marzeniem jest, by BigChina.pl było miejscem, od którego zaczyna dzień każdy, kto robi biznes z Chinami. Wszystkie nasze działania temu podporządkowujemy. Wprowadzamy nowe działy i działamy mocno na rynku chińskim, dzięki czemu daje się zauważyć znaczący wzrost ofert chińskich eksporterów w portalu – mówi Prezez BigChina Sp. z o.o., Michał Łebkowski.

Wraz z nową wersją użytkownicy portalu mogą uczyć się języka chińskiego. Nasz partner Sina.pl będzie regularnie zamieszczał lekcje. Poznanie języka chińskiego w stopniu podstawowym uczyni kontakt z eksporterami Państwa Środka łatwiejszym i przyjaźniejszym, co wpłynie pozytywnie na stosunki handlowe.

Dodaliśmy również dwa nowe działy tekstowe: Eksport do Chin i Prosto z Chin. Są one odpowiedzią na oczekiwania użytkowników, którzy chcą wysyłać towary do Państwa Środka oraz tych, którzy chcą wiedzieć jak rozwijają się nowoczesne Chiny. Teksty, podobnie jak w dziale Import z Chin, będą pisane przez specjalistów.

Ponadto wprowadziliśmy wyświetlanie aktualnego czasu w Polsce i Chinach, by łatwiej było planować kontakt z chińskim kontrahentem.

Udoskonaliliśmy też kilka działów:

– waluty – do codziennie aktualizowanego działu dołączyliśmy chińskiego yuana

– wyszukiwarka – dodaliśmy nowe możliwości, takie jak wyszukiwanie według daty i kategorii, a lada dzień dodamy wyszukiwanie w obrębie eksporterów o wyższym statusie, czyli PREMIUM i SPRAWDZONY

– Twój asystent – przeorganizowaliśmy ten dział, by korzystanie z niego było jeszcze łatwiejsze

A to jeszcze nie wszystko. W lutym wprowadzimy kilka nowych funkcji i działów, które sprawią, że BigChina.pl będzie miejscem, w którym importer z Chin znajdzie wszystko czego potrzebuje.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.