Aktualności

Prezent dla użytkowników z okazji 2. urodzin BigChina.pl

logo1_310

40% rabat na zakup książki "Chiński smok w polskiej firmie" Michała Łebkowskiego to specjalny prezent dla użytkowników BigChina.pl z okazji drugiej rocznicy powstania portalu.

Dokładnie 2 lata temu, z inicjatywy Michała Łebkowskiego, wystartował pierwszy i największy w Polsce portal dla importerów z Chin – BigChina.pl.

Wraz ze wzrostem popularności importu z Chin oraz nieustannym rozwojem serwisu, znacząco rośnie także zainteresowanie portalem.

W porównaniu z rokiem ubiegłym, liczba odsłon serwisu podniosła się niemalże trzykrotnie. W 2007 roku BigChina.pl notował średnio 57 tys. odsłon. W 2008 średnia liczba odsłon serwisu wynosi ponad 150 tys.

W ostatnich miesiącach lawionowe tempo utrzymują także nowe rejestracje do portalu. W samym listopadzie BigChina.pl wzbogaciła się o 398 polskich kupujących.

W ramach podziękowania dla swoich użytkowników, BigChina.pl przygotowała specjalny prezent – 40% rabat na zakup książki "Chiński smok w polskiej firmie", pierwszej publikacji wyczerpującej temat bezpiecznego importu z Chin.

Jesteś użytkownikiem BigChina.pl? Zamów swój prezent juz teraz

stateczny_200
Nie masz jeszcze konta w BigChina.pl? Czas na rejestrację 

Zobacz także:

BigChina poleca: Chiński smok w polskiej firmie 

Pobierz darmowy fragment

https://bigchina.pl/chinskismok

 

 

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.