Aktualności

Agencja Celna Porath oficjalnym partnerem BigChina.pl

Mimic Corporation Ltd., UPS, a od listopada także Porath Customs Agents. Bigchina.pl ropoczęła współpracę z Agencją Celną Porath, wzbogacając tym samym grono oficjalnych partnerów serwisu o firmę świadczącą usługi celne.

Specjalny oddział firmy Porath, zajmuje się wszelkimi sprawami polskich klientów, dotyczącymi reprezentowania ich w sprawach fiskalnych oraz regulowania formalności celnych na towary, dostarczane do zewnętrznej granicy UE – jak na przykład do portu w Hamburgu. Dzięki temu w kraju docelowym nie jest już konieczna ponowna odprawa celna.

Porath dokonuje odprawy towarów do wolnego obrotu, już w chwili ich dostawy do niemieckich portów, bez konieczności wnoszenia opłat z tytułu podatku od importu w Niemczech. Importer płaci podatek od importu dopiero w miejscu swojej siedziby, łącznie z opodatkowaniem nabycia i zysku. W ten sposób towar dociera szybko, ekonomicznie, wraz ze wzrostem płynności finansowej do wybranego miejsca przeznaczenia.

Obok Agencji Celnej Porath, BigChinie.pl oficjalnie partneruje spółka UPS, największy na świecie dystrybutor paczek i światowy lider w dziedzinie rozwiązań dla łańcucha dostaw, oraz firma Mimic Co. Ltd. – chiński przedstawiciel BigChina.pl, zajmujący się obsługa importową naszych Klientów.

 

 

 

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.