Aktualności

Podstawa sukcesu w Szanghaju – 'znać właściwą osobę’

W chińskim biznesie koneksje, powiązania, znajomości są jednymi z głównych podstaw sukcesu.

-Znać właściwą osobę, to bardzo cenna rzecz w Szanghaju  – twierdzi Ian Crawford, dyrektor brytyjskiej Izby Handlu, zapytany o opisanie roli swojego departamentu w Chinach. Powiązania biznesowe, a tym samym szybki dostęp do bieżących informacji to główne strefy działań Izby.

Izby Handlu w Chinach dostarczają swoim członkom – przedsiębiorstwom i instytucjom – wiele przydatnych usług, głównie najnowszych informacji dotyczących wprowadzanych zmian w chińskich przepisach, a także ważnych wiadomości gospodarczych. Uczestniczą w wydarzeniach społecznych, balach charytatywnych, wszędzie starając się nawiązać jak najwięcej znajomości.

Najbardziej doświadczonymi w sprawach chińskich są reprezentanci izby brytyjskiej i amerykańskiej. Nie mniej jednak polskich przedsiębiorców, organizacje i instytucje na rynku chińskim wspiera Polsko-Chińska Izba Gospodarcza (PChiG).

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.