Aktualności

Zapraszamy na Chiny HomeLife Show 2013 w Poznaniu

Chiny HomeLife Show 2013
22 – 24 maja, Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon 3

HOMELIFE SHOW – WYGRAJ BILET LOTNICZY DO CHIN

Nikt nie znalazł jeszcze skutecznej recepty na kryzys, ale coraz więcej osób dostrzega w nim szansę na wyprzedzenie konkurencji. Sposobem na to może być chociażby szukanie nowych dróg rozwoju firmy oraz nowych źródeł zaopatrzenia. Odbywające się w Poznaniu targi Homelife Show (22-24 maja) są szansą dla importerów i przedsiębiorców, którzy chcą czerpać korzyści z potencjału, jaki kryje w sobie Daleki Wschód. Chiny oferują dziś to, czego nikt inny nie może zagwarantować: eksport skrojony na miarę możliwości i potrzeb odbiorcy.

„Otwórz się na nowe możliwości" – tak brzmiało hasło pierwszej odsłony targów Homelife Show w Polsce, organizowanej przez grupę Meorient oraz władze miasta Hangzhou na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Także w tym roku Chińczycy wybrali Poznań, by zachęcać do poszukiwania nowych dróg rozwoju gospodarczego oraz nowych kontaktów i relacji handlowych. Zwykle to Polacy jeżdżą do Chin po towary. Tym razem Chiny przyjeżdżają do nas – dlatego Homelife Show to nowa jakość biznesu i okazja do zbudowania sieci kontaktów i zapoznania się z ofertą chińskich producentów. Do tegorocznej edycji zgłosiło się blisko 400 wystawców z Chin, głównie z branży tekstylnej i odzieżowej, ale także producenci sprzętu domowego, kuchennego i łazienkowego, mebli, oświetlenia i akcesoriów dekoracji wnętrz. Targom towarzyszy forum inwestycyjne CHINA-POLAND INVESTMENT and TRADE SYMPOSIUM.

EKSPORT SKROJONY NA MIARĘ
Chiny nie są już synonimem dóbr o wątpliwej jakości, ale synonimem eksportu skrojonego na miarę odbiorcy. Taki rodzaj współpracy może być niezwykle korzystny dla właścicieli firm, dystrybutorów, importerów czy przedstawicieli branży logistycznej z Europy. Hasło „Dostajesz to, co zamawiasz" nie jest w tym przypadku pustym sloganem. Importerzy, decydując się na sprowadzanie towarów z Chin, rzeczywiście mogą dopasować zamówienie do potrzeb własnych i odbiorców oraz kierować się bardzo ścisłymi kryteriami: ceny, jakości wykonania, zastosowanych w procesie produkcji materiałów czy designu.

Celem targów Homelife Show jest budowa pomostu pomiędzy producentami z Chin i europejskimi importerami – pomostu polegającego nie tylko na pomocy w stworzeniu sieci kontaktów, które zaowocują wzmożoną aktywnością i wymianą gospodarczą pomiędzy tymi rejonami, ale także na przekazaniu podstawowej wiedzy, a zatem dostarczeniu środków i narzędzi koniecznych do zbudowania bądź zintensyfikowania tej współpracy. Możliwości produkcyjne Chin są dziś o wiele większe niż możliwości produkcyjne Europy, warto zatem szukać wiedzy o rodzajach współpracy z krajem, który może zagwarantować przystępne ceny za dobre jakościowo towary.

POLSKA OBOK DUBAJU I JORDANII
Polska jako jedyny kraj europejski została wybrana na gospodarza tych niezwykle ważnych z gospodarczego punktu widzenia wydarzeń. Targi Homelife Show i forum inwestycyjne mają swoje odsłony także w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Jordanii.

ZAREJESTRUJ SIĘ I WYGRAJ BILET LOTNICZY DO CHIN!
Uczestnicy targów Homelife Show maja szansę wygrać bilet lotniczy do Państwa Środka (tam i z powrotem) ufundowany przez organizatora targów.  Aby wziąć udział w konkursie należy:

1. wypełnić formularz rejestracyjny na stronie internetowej targów  do 30.04.2013 r.
2. przyjechać na targi Homelife Show (22-24.05.2013)
3. oddać w Recepcji Strefy Matchmakingu w pawilonie 3 wizytówkę i formularz z propozycją hasła promującego produkty z Chin lub targi Homelife Show.

Autor najlepszego hasła otrzyma bilet lotniczy do Szanghaju lub Guanzhou.
Więcej informacji na: www.homelife.com.pl

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.