Aktualności

Szybki rozwój BigChina.pl – import z Chin docenił BRE Bank

Największy polski serwis dla importerów z Chin www.BigChina.pl przeszedł ostatnio dużą metamorfozę. Zaczął regularnie notować powyżej 100 tysięcy odsłon, wprowadził wiele ciekawych i darmowych funkcji, a także nawiązał współpracę z kolejnym dużym partnerem, BRE Bankiem.

– BigChina.pl ma bardzo dobrą reputację wśród importerów i to dopinguje nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Wprowadzamy wiele zmian i udogodnień w serwisie, czego efektem jest wzrost liczby odsłon o 100% w stosunku do ubiegłego roku i podpisanie kolejnej umowy strategicznej, dzięki której eksperckie treści prezentuje w serwisie już nie tylko DHL i PAIiIZ, ale także przyjazny importerom BRE Bank – mówi Prezes BigChina Sp. z o.o., Michał Łebkowski.

Oprócz cennych dla importerów artykułów, BigChina.pl przygotowała też bardzo ciekawą ofertę pomagającą importerom sprzedawać towar w Polsce. Na wzór katalogu chińskich firm i produktów, wprowadzono katalog firm polskich. Każdy importer z Chin może się za darmo zarejestrować i zaprezentować swoje produkty wraz z zdjęciami.

– Chcemy by BigChina.pl było miejscem od, którego zaczyna dzień każdy, kto jest zainteresowany importem z Chin. Chcemy by było to miejsce, w którym spotykają się wszyscy importerzy i czerpią z tego korzyści. Biorąc pod uwagę, że nie bierzemy za to żadnych pieniędzy, coraz częściej słyszymy pytania dlaczego. No cóż, jeśli użytkownicy zaczną w końcu okupować naszą siedzibę domagając się odpłatnych usług, wówczas nie będziemy mieć już wyjścia – żartuje Łebkowski.

– Import z Chin rośnie w tempie 30% rocznie. Nie mogło to ujść naszej uwadze. Sprowadzanie towarów z Państwa Środka jest bardzo popularne, a nasza finansowa oferta w zakresie obsługi importu, bardzo sprofilowana. Współpracą z BigChina.pl wysyłamy jasny komunikat: finansowanie importu z Chin może być tak łatwe i bezpieczne, jak finansowanie zakupów w Polsce – komentuje Bogna Czepułkowska z Departamentu Marketingu i Relacji Inwestorskich BRE Banku SA.

Serwis rozwija się bardzo dynamicznie. Właśnie wprowadzono kolejną funkcję – możliwość rezerwacji lotów do Chin. Łebkowski zapowiada kolejne zmiany. Nie zdradza jakie, ale jak mówi, znów będzie to coś, czego wcześniej jeszcze w Polsce dla importerów nikt nie zrobił.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.