Aktualności

Brytyjski premier odwiedza Chiny

Brown powiedział, że jest bardzo zadowolony z możliwości przybycia do Pekinu i spotkania się z chińskimi przywódcami. Jest to wspaniała okazja do wzmocnienia współpracy strategicznej w kluczowych kwestiach dla obu krajów.

“Z radością postrzegam dialog dwóch krajów” powiedział“ i chciałbym rozszerzyć dialog z gospodarki, finansów także na naukę, edukację, kulturę, sztukę, sport oraz na dialog dotyczący kwestii mających wpływ na oba kraje oraz cały świat”.

Brown pogratulował także chińskiemu rządowi niesamowitego sukcesu gospodarczego oraz organizacji Olimpiady w Pekinie.

“Ten rok będzie pełen sukcesów tak dla chińskiej gospodarki, jak również dla Chin jako gospodarzy Olimpiady”, dodał Brown.

Politycy powiedzieli, że Wen i Brown będą rozmawiali o tzw. Sino-brytyjskim partnerstwie strategicznym oraz o kwestiach dotyczących wzajemnej współpracy w handlu i inwestycjach, edukacji, zmian klimatu oraz środowiska, a także o współpracy olimpijskiej.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.