Aktualności

Polsko-chińskie studia we Wrocławiu

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu i Hunan Agricultural University z Changsha w Chinach wspólnie zorganizują angielskojęzyczne studia II stopnia na kierunku architektura krajobrazu. Porozumienie w tej sprawie podpisano podczas pobytu chińskiej delegacji we Wrocławiu.

Jak powiedziała rzeczniczka prasowa Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu Małgorzata Wanke-Jakubowska, pierwszy semestr studiów prowadzony będzie w Polsce. Drugi to praktyki, które polscy studenci odbędą w Chinach, zaś chińscy w Polsce. Trzeci semestr studenci kształcić się będą na chińskiej uczelni, zaś czwarty prowadzony będzie przez Centrum Kształcenia na Odległość Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w jednostkach macierzystych. Studia, które rozpoczną się w lutym 2014 roku, będą bezpłatne, a studenci pokrywać będą koszty transportu oraz zakwaterowania i wyżywienia.

Więcej:
http://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/wroclaw-polsko-chinskie-studia-w-stolicy-dolnego-slaska/nvtrz

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.