Aktualności

Rząd Chiński zadowolony z przeprowadzonych reform

Na konferencji badawczej, która odbyła się w wtorek, czołowi przywódcy Chin podkreślali rolę reform mających na celu stymulowania wzrostu gospodarczego w 2014 r.

Biuro Polityczne Komunistycznej Partii Chin ( CPC ) zebrało się aby przestudiować obecny jak i przyszły rozwój gospodarczy. Chinom udało się spełnić główne cele wzrostu w tym roku i na chwilę obecną stoją w obliczu złożonych problemów, a także potencjalnych możliwości na rok 2014. Perspektywy wzrostu gospodarczego w 2014 r. są zachęcające dzięki programowi reform wdrożonych w tym roku.

Sekretarz generalny Komitetu Centralnego CPC Xi Jinping oświadczył, iż kraj będzie dążyć do stałego i stabilnego wzrostu w przyszłym roku, wprowadzając kolejne reformy we wszystkich dziedzinach gospodarki. 

Przewidywane reformy mają na celu m.in. zwiększenie konsumpcji krajowej , otwarcie rynku, rozwijanie nowoczesnego rolnictwa, usług, oraz zielonych sektorów energetycznych.

 

więcej:

http://news.xinhuanet.com/english/china/2013-12/03/c_132938606.htm 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.