Aktualności

Chińczycy nagrodzili marszałka województwa

Marszałek województwa opolskiego Józef Sebesta odebrał w piątek w Politechnice Opolskiej przyznaną mu w ostatnich dniach w Chinach nagrodę za wspieranie działalności Instytutu Konfucjusza w Opolu.

Nagroda Individual Performance Excellence Award in 2012 dla marszałka Józefa Sebesty została przekazana na początku tego tygodnia w Chinach na ręce obecnego tam wicemarszałka woj. opolskiego Tomasza Kostusia podczas konferencji Instytutów Konfucjusza w Pekinie. Spotkanie to odbyło się w dniach 16-18 grudnia, wzięło w nim udział ok. 2000 uczestników ze 108 krajów świata.

W piątek podczas przekazania nagrody na Politechnice Opolskiej, gdzie znajduje się jeden z czterech w Polsce Instytutów Konfucjusza, Sebesta podkreślił, że jest to wyróżnienie dla wszystkich, którzy od początku wspierali pomysł stworzenia tej placówki w Opolu.

Więcej:
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/opole/chinskie-wyroznienie-dla-marszalka-wojewodztwa,1,5377521,region-wiadomosc.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.