Aktualności

BigChina.pl wspiera wyprawę

 

Dalej się nie da?! Wyprawa motocyklowa z Polski do Chin, inspirowana podróżą naszych Rodaków w latach 1934-1936. Historia jest niezwykle ciekawa: Państwo Bujakowscy wyruszyli z Druskiennik (obecnie Litwa) na motocyklu z wózkiem bocznym, z myślą by dojechać jak najdalej na wschód – do Szanghaju. Osiągnięcie celu zajęło im prawie 2 lata ale udało się! W trakcie podróży, Halina pisała dziennik, który po powrocie chciała opublikować. Niestety, nie udało się to i zapiski spoczęły na wiele lat w skrzyni z pamiątkami. Po ponad 70 latach zostały odkryte i opublikowane w formie książki "Mój chłopiec, Motor i ja" (red. Łukasz Wierzbicki). To po jej przeczytaniu wpadliśmy na pomysł by powtórzyć ten pionierski wyczyn. 19.08.2014r., w dokładną 80 rocznicę, chcemy wsiąść na swoje motocykle i ruszyć w poszukiwaniu śladów motocykla BSA z 1934r. Kto wie, co uda nam się znaleźć? Trasa będzie wiodła przez Bałkany, Turcję i kraje południowej Azji: Iran, Pakistan, Indie, Birmę do Chin. Trasa wytyczona 80 lat temu nadal jest bardzo wymagająca i w związku z tym bardzo pociągająca: suche i upalne stepy po chwili zmieniają się w mokre dżungle albo zimne górskie przełęcze. Przygoda wielka, chęci wielkie, jak się uda to będzie i radość wielka! W chwili obecnej największą przeszkodą dla podróżników okazują się fundusze.

Zachęcamy z zapoznaniem się z szczegółami wyprawy i wspierania tej pary motocyklistów! Zapraszamy na www.dalejsienieda.com!

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.