Aktualności

Lody Grycan jadą na ekspansję do Chin

Nie od dziś wiadomo, iż Chiny jeśli już importują to przede wszystkim towary luksusowe których mają pewien niedobór. Tak też nasza polska firma pozycjonuje się na tym rynku, jako marka ekskluzywna, ale nie tak droga jak np lody Haagen-Dazs. Firma również poinformowała o planowym wejściu na rynek niemiecki i angielski.

O to co mówi właściciel o działaniach marki na rynku chińskim:
– Jesteśmy bardzo zadowoleni. Chińczykom posmakowały nasze lody. Na dodatek znaleźliśmy tam pośrednika, u którego pracuje Polak i wspiera naszą ekspansję. Wszystko robimy powoli, jak ja to mówię małą łyżeczką, ale chcemy na tym rynku zaistnieć. Już w kwietniu będziemy tam na ważnych branżowo targach – mówi Zbigniew Grycan.

W Państwie Środka na razie sprzedawane są tylko lody familijne, czyli w dużych opakowaniach. Choć są plany uruchomienia lodziarni, to na razie firma czeka. Wszystko w myśl filozofii "małej łyżeczki".

 Więcej na:

http://finanse.wp.pl/kat,1033823,title,Lodow-Grycana-sprobuja-w-Chinach-Niemczech-i-Wielkiej-Brytanii,wid,16498703,wiadomosc.html?ticaid=112714&_ticrsn=3 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.