Aktualności

Za 30 lat Azja będzie dominującym regionem świata

W 2030 r. Stany Zjednoczone przestaną być jedynym supermocarstwem i żaden kraj nie może ich zastąpić w tej roli – mówi raport amerykańskiego wywiadu opublikowany w poniedziałek. Dominującym regionem świata będzie Azjia.

Raport zatytułowany "Globalne Trendy: alternatywne światy" opracował urząd Dyrekcji Wywiadu Narodowego i Narodowa Rada Wywiadu. Pokazuje, że świat po zakończeniu zimnej wojny około 20 lat temu, stał się jednobiegunowy, teraz dąży  "w kierunku wielobiegunowości".

Według raportu, w 2030 r. dominującym regionem świata będzie Azja, która przewyższy USA i Europę pod takimi względami jak wielkość gospodarki (PKB), liczby ludności, inwestycji technologicznych i wydatków na zbrojenia.

Więcej:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,8311,title,Wywiad-do-2030-r-USA-utraca-pozycje-jedynego-hegemona-na-swiecie,wid,15167638,wiadomosc.html?ticaid=1faf1&_ticrsn=5

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.