Aktualności

Marka hotelowa Hampton by Hilton wkracza na rynek chiński

Umowa licencji wyłącznej połączy Hilton Worldwide z Plateno Hotels Group, która znajduje się w czołówce chińskich marek hotelarskich. Kontrakt zakłada wprowadzenie marki Hampton by Hilton na chiński rynek oraz jej szybki rozwój.

Hampton by Hilton jest liderem na rynkku hotelarskim w kategorii hoteli średniego segmentu, prowadzi około 2000 hoteli w 17 krajach. Plateno Hotels Group dysponuje z kolei siecią ponad 3000 hoteli, które przyjmują gości pod pięcioma markami w 300 miastach Chin. Grupa prowadzi także największy w Chinach, liczący 80 milionów członków, program lojalnościowy dla klientów hotelowych.

Słaba dostępnośc hoteli 3-3,5 gwiazdkowych w Chinach powoduje stopniowo rosnące zapotrzebowanie na hotele średniego segmentu. 3-gwiazdkowy Hampton ma być dostosowany do specyfiki najbardziej rozwiniętych chińskich miast  oraz do potrzeb podróżujących w celach biznesowych jak i turystycznych.

W skład sieci Hampton by Hilton w Chinach wejdą nowe budynki oraz obiekty spełniające dawniej inne funkcje lub poddane adaptacji. Uruchomieniem hoteli oraz zarządzaniem nimi zajmie się Plateno Hotels Group. 

Hampton planuje otwarcie ponad 400 hoteli z których pierwszy przyjmie gości jeszcze końcem 2015 r. 

Więcej na: http://www.propertynews.pl/hotele/chinska-goraczka-hiltona,30903.html 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.