Aktualności

Nokia będzie współpracować z China Mobile

Fiński producent telefonów komórkowych Nokia w ramach swej walki o odzyskanie klientów korzystających z iPhone’a oraz urządzeń z systemem Android zamierza wprowadzić wersję swego czołowego smartfona przeznaczoną dla największego operatora w Chinach – twierdzi dobrze poinformowane źródło.

Nokia planuje umowę z China Mobile na sprzedaż telefonu Lumia 920 kompatybilnego z lokalną technologią TD-SCDMA, stosowaną w tej sieci, jak informuje nas osoba chcąca zachować anonimowość przed oficjalnym komunikatem. Telefon występujący w wersji białej, czarnej, żółtej i czerwonej ma się pojawić w sprzedaży jeszcze w grudniu.

Nokia, której udziały w rynku smartfonów poleciały ostro w dół w ciągu ostatnich pięciu lat, musi odnieść sukces z serią Lumia, jeśli ma odyzskać straty trwwjące już nieprzerwanie sześć kwartałów. Umowa z China Mobile, który nie jest w stanie sprzedawać iPhone’a z powodu standardów swojej sieci, pozwoli poszerzyć wachlarz droższych smartfonów oferowanych przez tego operatora z siedzibą w Hong Kongu niezbędnych w walce o udział w rynku.

Więcej:
http://biznes.onet.pl/nokia-ma-zawrzec-umowe-z-china-mobile-w-sprawie-sp,,5322895,1,news-detal

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.