Aktualności

Smartfony Xiaomi gonią konkurencję

Mimo że Xiaomi, chiński producent smartfonów, jest beniaminkiem na rynku technologicznym, może w przyszłości stać się poważnym konkurentem rynkowych liderów.

Firma udzieliła informacji, że w minionym roku sprzedała ponad 61 mln smartfonów, czyli trzykrotnie więcej niż w 2013 roku. Wtedy klienci kupili 18,7 mln egzemplarzy urządzeń od Xiaomi. Warto zaznaczyć, że firm ma dopiero 3 lata, powstała w 2010 roku, więc wzrost dochodów jest błyskawiczny.

Prezes i założyciel firmy Lei Jun poinformował, że w 2014 roku producent podwoił przychody ze sprzedaży w porównaniu z poprzednim rokiem. Wyniosły one 11,97 mld dolarów.  "W 2015 roku na rynku będzie jeszcze mocniejsza konkurencja. Dlatego jeszcze w tym miesiącu zaprezentujemy nasz kolejny sztandarowy produkt" – napisał na firmowym blogu Lei Jun.

Wiecej na:

http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/xiaomi-rozpycha-sie-na-rynku-w-ubieglym-roku-sprzedal-ponad-60-milionow-smartfonow,503238.html 

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.