Aktualności

Najnowszy model Volvo będzie produkowany w całości w Chinach

Renomę samochodowej marki Volvo może czekać trudny test. Do tej pory firma cieszyła się zaufaniem klientów, ponieważ samochody uchodziły za bezawaryjne. Czy taka opinia się utrzyma po wprowadzeniu na rynek najnowszego modelu S60 Inscription, który zostanie wyprodukowany w całości w Chinach?

S60 Inscription będzie pierwszym samochodem tej marki, którego produkcja została przeniesiona w całości do Chin. Ten luksusowy sedan będzie dostępny w sprzedaży w USA latem br. Klientów może jednak odstraszyć fakt, iż jest to samochód "Made in China".

Wprowadzenie chińskiego samochodu na rynek amerykański to ogromny sukces dla chińskiego przemysłu motoryzacyjnego. Dotychczas wszystkie tego typu przedsięwzięcia kończyły się porażką.

W samym 2013 roku sprzedaż wszystkich aut Volvo na świecie sięgnęła blisko 500 tysięcy sztuk.  Volvo chce ożywić nieco swoja mrakę w Stanach Zjednoczonych. Kampania przygotowana na najbliższe trzy lata zakłada sprzedaż aut Volvo w USA w liczbie około 100 tys. sztuk. Rzecznik marki David Ibson poinformował, że Volvo planuje wprowadzić do 2018 roku na rynek amerykański aż siedem modeli produkowanych w Chinach.

Wiecej na: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Volvo-made-in-China-wjezdza-do-USA-7232283.html 

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.