Aktualności

Największe targi sportowe w Azji

Pod koniec stycznia w Pekinie w hali China National Convention Centre odbyły się największe w Azji targi sportowe. Wystawcy zaprezentowali się z nartami, strojami sportsyle, materiałami i włóknami.

Na około 40 000 metrów kwadratowych zaprezentowało się 434 wystawców z 656 markami. W imprezie wzięło udział ponad 30 tys. gości.

Klaus Dittrich, przewodniczący zarządu Messe München GmbH, partner i współorganizator imprezy powiedział, że branża artykułów sportowych kontynuuje w Chinach szybki rozwój, co łączy się z rosnącą liczbągości i wystawców. 

Wśród wystawców pojawiły się oczywiście znane azjatyckie marki, takie jak Kailas, Mobi Garden czy Toread jak również wielu producentów międzynarodowych jak Garmont, LOWA, Mammut i Tecnica, Dynastar, Gore, LaSportiva czy Point65 reprezentujących Austrię, Koreę Południową, Czechy i Tajwan.  

Wiecej na: http://polish.cri.cn/1364/2015/02/11/21s131410.htm 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.