Aktualności

Sytuację na Ukrainie opisują chińskie media

Według chińskich mediów Stany Zjednoczone "utrudniają zakończenia konfliktu we wschodniej Ukrainie, by wyciągnąć z niego strategiczne korzyści". Przekaz jednoznacznie nawołuje również do uwzględnienia interesów rosyjskich przy podejmowaniu działań politycznych. 

Media w Chinach pozytywnie oceniają ostrożną politykę UE, szczególnie działania Francji i Niemiec, krytykując równocześnie politykę USA. Według państwowej agencji informacyjnej Xinhua dozbrojenie Ukrainy przez Stany może mieć "szkodliwy" i "niebezppieczny" skutek.

Wśród czwartej władzy w Chinach dominuje przekonanie o problemie USA i UE z ustaleniem wspólnego stanowiska w sprawie konfliktu na wschodzie Ukrainy. Według Xinhua Amerykanie mają osobisty interes w dozbrojeniu Ukrainy, chcą zwiększyć swoje znaczenie w kwestii obronności Europy.

Oprócz problemów z dogadaniem się UE I USA, chińskie media podają informacje o pogarszających się  warunkach życia Ukraińców. 

Więcej na : http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/chinskie-media-o-wojnie-na-ukrainie,517082.html 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.