Aktualności

Lenovo atakuje rynek smartfonów w Chinach

Lenovo, chiński gigant komputeroów przenośnych, w przyszłym roku będzie największym dostawcą inteligentnych telefonów komórkowych (smartfonów) na rynek chiński – według badań amerykańskiej firmy badawczej Gartner.

Jest tylko jeden poważny gracz na chińskim rynku smartfonów, który może konkurować z wiodącymi producentami tych urządzeń. Lenovo ma wiele zalet, a wśród nich jest dobrze rozpoznawalna marka, dobrze zorganizowana sieć dystrybucji, szeroka gama produktów i rozsądne ceny "- napisali eksperci Gartnera.

W trzecim kwartale tego roku, firma Lenovo to najszybciej rozwijającą się firmą w branży. Jej udział w rynku smartfonów w Chinach wzrósł z 1,7 proc. pod koniec 2011 roku do 14,8 procent. na koniec października. Dlatego stał się drugim największym dostawcą tych telefonów w Chinach, drugie miejsce zajmuje Samsung, których udziały w rynku wynoszą 16,7 proc.

Więcej:
http://biznes.onet.pl/raport-lenovo-bedzie-najwiekszym-dostawca-smartfon,, 5,316,232.1, news-detal

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.