Aktualności

Chińscy milionerzy opuszczają kraj

Jak donosi agencja Bloomberg, w ciagu ostatnich 10 lat aż 76 tysięcy najbogatszych Chińczyków wyemigrowało z kraju bądź też starało się uzyskać obywatelstwo innego państwa. Raport na ten temat sporządziła firma konsultingowa Knight Frank LLP.

Wśród najczestszych wyborów emigrujących Chińczyków zdecydowanie przoduje Australia. Aż 90% wszystkich obcokrajowców aplikujacych o uzyskanie pozowlenia na stały pobyt w Australii to Chińczycy. Oprócz Australii majętni mieszkańcy Państwa Środka decydują się również na wyjazd do Wielkiej Brytanii i USA.

Odnotowano rówież wzrost inwestycji bogatych Chińczykow w nieruchomości w Sydney czy Nowym Jorku. Jak podaje Puls Biznesu, według danych z ubiegłego roku stanowią oni już większość wszystkich zagranicznych inwestorów kupujących mieszkania na Manhattanie.

Wiecej na:

http://weekend.pb.pl/4030954,82992,milionerzy-uciekaja-z-chin-najczesciej-do-australii?utm_source=newsletter.pb.pl&utm_medium=mail 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.