Aktualności

Polska i Tajwan podpisały umowę w sprawie transportu lotniczego

We wtorek Polska i Tajwan podpisały umowę w sprawie wzajemnego transportu lotniczego, która ma mieć skutek natychmiastowy. Wyznaczeni przez państwa przewoźnicy mają zagwarantować przeloty na linii Tajwan-Polska. 

Umowę podpisali przedstawiciel Biura Gospodarczego i Kulturalnego Tajpej w Warszawie Jack K.C. Chiang i Marek Wejtka, główny przedstawiciel Biura Handlowego Warszawy w Tajpej.

Oczekuje się, że umowa zwiększy elastyczność operacyjną przewoźników z obydwu państw, co może dodatkowo wzmocnić współpracę gospodarczą i handlową oraz wesprzeć rozwój turystyki i usług, dzięki osobom korzystającym z tych połączeń – powiedział przedstawiciel tajwańskiej Agencji Lotnictwa Cywilnego. 

Przeloty mają obsługiwać Lotnisko Międzynarodoweo Taoyuan i Lotnisko Międzynarodoweo w Kaohsiungu na Tajwanie. W Polsce ma to być lotnisko w Warszawie oraz dwa inne polskie obiekty. Tajwańska agencja podała, że loty będą odbywać się za pośrednictwem trzech punktów przesiadkowych.

Więcej na:

http://www.polska-azja.pl/2015/03/11/tajwan-i-polska-podpisaly-umowe-w-sprawie-polaczen-lotniczych/ 

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.